Ролети день ніч Вінниця

Ролети день ніч це - унікальна система , яка поєднує в собі усі функції рулонної штори та простоту і зручність горизонтальних жалюзів. Штори день-ніч дають можливість регулювати світловий потік, не піднімаючи рулонну штору. Це дуже зрусно насамперед на кухні чи на балконі. Жалюзі день ніч можуть бути постійно опущенні, і разом з тим в кімнаті, або світло, або затемнено і насам перед досягається ефект завершенності інтер'єру.

рулонні штори день - ніч

Ролети день ніч виготовляються із подвійної тканини із прозорими та непрозорими горизонтальними смужками. В залежності від типу тканини ці смужки можуть бути вужчі або ширші. Прозорі смужки тканини день ніч можуть бути меньш прозорі або більш прозорі.

тканини день - ніч тканини день - ніч

Для регулювання світлового потоку немає необхідності повністю піднімати чи опускати штори день ніч, достатньо лише потягти ланцюжок на кілька сантиметрів. При цьому смужки переміщуються, прозора закриває непрозору, або навпаки, в результаті чого відбувається регулювання світлового потоку. Це дуже зручно. В повністю опущеному положенні ролети день ніч пропускають світло у кімнату, або частково чи повністю затемнюють приміщення.

рулонні штори день - ніч

Ролети день ніч мають широку кольорову гаму, тканину можна підібрати під будь-який інтер’єр.

тканини день - ніч тканини день - ніч

Штори день ніч виготовляються із тканин із однотонними, фактурними смужками, з малюнком, з металізованим напиленням чи з вставкою із натуральних матеріалів.

тканини день - ніч тканини день - ніч

Крім комфорту та зручності – ролети день - ніч мають переваги перед звичайними жалюзями, штори день ніч відштовхують пил. Тканини проходять антистатичну обробку, тому не притягують пил, не вигорають на сонці.

Жалюзі день - ніч встановлюються як на кожну створку окремо, так і на раму вікна, відкос, проєм чи в стелю.

Рулонні штори день - ніч, так як і звичайні ролонні штори, можуть бути закриті, де вал із тканиною розміщується у алюмінієвому коробі, а фіксація тканини відбувається за допомогою плоских чи П-подібних напрямних,

рулонні штори день - ніч закрита система

та відкриті штори день ніч(вільнозвисаючі), фіксація при допомозі жилки або магнітів.

рулонні штори день - ніч відкрита система рулонні штори день - ніч закрита система

рулонні штори день - ніч відкрита система

Ролети день - ніч можуть комплектуватись елементами під колір вікна

рулонні штори день - ніч під колір вікна

елементи штор день - ніч під колір вікна