Рулонні штори закритого типу

Рулонні штори закритого типу так як і рулонні штори відкритого типу складаються із тканини і вала, але вал при цьому поміщується у алюмінієвий або пластиковий короб, а по краям тканини, зверху вниз, розміщуються напрямні планки для рулонних штор, які виконують функцію фіксації тканини та повного перекриття світлового пройому. Чим більша висота вікна, тим більший буде рулон тканини, відповідно і більшим чи меньшим буде короб рулонної штори.

рулонні штори закритого типу

рулонні штори закритого типу

Рулонні штори закритого типу комплектуються механізмами Польських фірм "Besta" або "Vegas".

механізм рулонної штори механізм рулонної штори

Рулонні штори закритого типу дуже добре підходять у випадку, коли не планується використання тюлів та гардин, наприклад - оформлення балкону або лоджії. По якості та функціоналу закриті системи рулонних штор аналогічні рулонним шторам відкритого типу, але завдяки витонченності алюмінієвого короба досягається ефект повної завершенності оформлення вікна.

Закриті системи рулонних штор виготовляються таким чином, щоб тканина рухалася в напрямних, або під напрямними. Напрямні для рулонних штор закритого типу - виключають можливість проникнення світла між склом та тканиною, завдяки чому можна досягти повного затемнення кімнати. Особливо це актуально при використанні тканин серії "Блек-аут", коли посеред дня потрібно зробити ніч.

Рулонні штори закритого типу можуть мати плоскі та П-подібні напрямні. Плоскі напрямні для рулонних штор використовуються при умові, щоб відстань від поверхні скла до поверхні штапіка вікна більше 8 мм. Це в основному однокамерні віконні конструкції. П-подібні напрямні для рулонних штор використовуються без обмежень, підходят для будь-яких віконних конструкцій.

П подібні алюмінієві напрямні для рулонних штор закритого типу плоскі напрямні для рулонних штор закритого типу

Рулонні штори закритого типу можуть комплектватися коробом та напрямними під колір вікна: білий, коричневий, золотий дуб, горіх, махогон.

рулонні штори закритого типу декор

Рулонні штори закритого типу можуть комплектватися іншими елементами під колір вікна

П подібні алюмінієві напрямні для рулонних штор закритого типу колір горіх П подібні алюмінієві напрямні для рулонних штор закритого типу колір білий