Штори день - ніч

Штори день ніч це - унікальна система , яка поєднує в собі усі функції рулонної штори та простоту і зручність горизонтальних жалюзів.

рулонні штори день - ніч

Штори день-ніч дають можливість регулювати світловий потік, не піднімаючи рулонну штору. Це дуже зрусно насамперед на кухні чи на балконі. Жалюзі день ніч можуть бути постійно опущенні, і разом з тим в кімнаті, або світло, або затемнено і насам перед досягається ефект завершенності інтер'єру.

рулонні штори день - ніч

Жалюзі день ніч виготовляються із подвійної тканини із прозорими та непрозорими горизонтальними смужками. В залежності від типу тканини ці смужки можуть бути вужчі або ширші. Прозорі смужки тканини день ніч можуть бути меньш прозорі або більш прозорі.

Замовити штори день ніч

рулонні штори день - ніч

Для регулювання світлового потоку немає необхідності повністю піднімати чи опускати штори день ніч, достатньо лише потягти ланцюжок на кілька сантиметрів. При цьому смужки переміщуються, прозора закриває непрозору, або навпаки, в результаті чого відбувається регулювання світлового потоку. Це дуже зручно. В повністю опущеному положенні ролети день ніч пропускають світло у кімнату, або частково чи повністю затемнюють приміщення.

рулонні штори день - ніч

Жалюзі день ніч мають широку кольорову гаму, тканину можна підібрати під будь-який інтер’єр.

тканини день - ніч

Штори день ніч виготовляються із тканин із однотонними, фактурними смужками, з малюнком, з металізованим напиленням чи з вставкою із натуральних матеріалів.

тканини день - ніч

Крім комфорту та зручності – ролети день - ніч мають переваги перед звичайними жалюзями, штори день ніч відштовхують пил. Тканини проходять антистатичну обробку, тому не притягують пил, не вигорають на сонці.

рулонні штори день - ніч

Жалюзі день - ніч встановлюються як на кожну створку окремо, так і на раму вікна, відкос, проєм чи в стелю.

рулонні штори день - ніч

Рулонні штори день - ніч, так як і звичайні ролонні штори, можуть бути закриті, або відкриті.

рулонні штори день - ніч закрита система

Закриті системи день ніч.

Закриті рулонні штори день ніч - це системи, де вал із тканиною розміщується у алюмінієвому коробі, а фіксація тканини відбувається за допомогою плоских чи П-подібних напрямних,

рулонні штори день - ніч закрита система

Ширина закритої рулонної штори на 16 мм. більша за ширину тканини на 8 мм. із кожної сторони. Алюмінієвий короб можна встановити за допомогою шурупів або клейкої стрічки. Напрямні встановлюються за допомогою клейкої стрічки. Для використання плоских напрямних відстань від поверхні скла до площини напрямної має бути не меньше 10 міліметрів. Така відстань в основному у вікнах із однокамерними склопакетами (два скла). Якщо відстань меньша за 10 мм. потрібно використовувати П-подібні напрямні.

Відкриті системи день ніч.

Відкриті штори день ніч (вільнозвисаючі), без короба, фіксація штори при допомозі жилки або магнітів. Кріпляться такі штори за допомогою саморізів або клейкої стрічки. В залежності від ширини та висоти штори день ніч можуть бути із більшими або меньшими механізмами та елементами кріплення.

рулонні штори день - ніч відкрита система

Замовити штори день ніч

Ролети день - ніч можуть комплектуватись елементами під колір вікна

рулонні штори день - ніч під колір вікна елементи штор день - ніч під колір вікна

Ролети день ніч - можна встановити в будь-якій кімнаті чи на балконі, як на саму віконну конструкцію, так і на проєм.

рулонні штори день - ніч на балконі

Каталог тканин день ніч

Тканина з малюнком день ніч Тканина з малюнком день ніч Тканина з малюнком день ніч Тканина з малюнком день ніч Тканина з малюнком день ніч Тканина з малюнком день ніч Тканина з малюнком день ніч Тканина з малюнком день ніч Тканина з малюнком день ніч Тканина з малюнком день ніч Тканина з малюнком день ніч Тканина з малюнком день ніч Тканина з малюнком день ніч Тканина з малюнком день ніч
X