Жалюзі дерев'яні, бамбукові

Дерев'яні жалюзі чудово виглядають у будь-якому приміщенні. Жалюзі з натурального дерева можуть стати прикрасою вітальні, кабінету, кухні, коридора як у якості основного елементу декору, так і в поєднанні із класичними портьєрами.

Дерев'яні жалюзі

Деревяні жалюзі підійдуть для оформлення кафе, барів, ресторанів, особливо коли інші елементи інтер'єру декоровані під відповідний стиль.

Дерев'яні жалюзі

Дерево - це натуральний матеріал, за допомогою якого взимку при закритих жалюзях можна зберегти тепло, а влітку - прохолоду.

Замовити жалюзі

Дерев'яні жалюзі поєднують у собі естетичність, зручність керування та довговічність. Велика кольорова гама дає можливість поєднатися із різним інтер'єром.

Керування дерев'яними жалюзями

Ширина ламелєй дерев'яних та бамбукових жалюзів 25 та 50 мм. Спеціальне анти-ультрофіолетове покритя захищає дерев'яні жалюзі від вигорання.

Дерев'яні жалюзі

Дерев'яні, бамбукові ламелі шириною 50мм.

Дерев'яні та бамбукові жалюзі Дерев'яні та бамбукові жалюзі Дерев'яні та бамбукові жалюзі Дерев'яні та бамбукові жалюзі Дерев'яні та бамбукові жалюзі Дерев'яні та бамбукові жалюзі Дерев'яні та бамбукові жалюзі Дерев'яні та бамбукові жалюзі Дерев'яні та бамбукові жалюзі Дерев'яні та бамбукові жалюзі Дерев'яні та бамбукові жалюзі Дерев'яні та бамбукові жалюзі Дерев'яні та бамбукові жалюзі Дерев'яні та бамбукові жалюзі Дерев'яні та бамбукові жалюзі Дерев'яні та бамбукові жалюзі

Деревяні жалюзі по зовнішньому вигляді дуже схожі на бамбукові жалюзі єдина суттєва відмінність - товщина матеріалу. Бамбукові жалюзі мають дещо тонші ламелі, відповідно бамбукові жалюзі мають меньшу вагу. При невеликих площах віконних пройомів це не має значення. Якщо площа більше двох квадратних метрів і немає електричного приводу керування - доцільно віддавати перевагу бамбуковим жалюзям.

Дерев'яні, бамбукові ламелі шириною 25мм.

Дерев'яні та бамбукові жалюзі Дерев'яні та бамбукові жалюзі Дерев'яні та бамбукові жалюзі Дерев'яні та бамбукові жалюзі Дерев'яні та бамбукові жалюзі Дерев'яні та бамбукові жалюзі Дерев'яні та бамбукові жалюзі Дерев'яні та бамбукові жалюзі Дерев'яні та бамбукові жалюзі Дерев'яні та бамбукові жалюзі Дерев'яні та бамбукові жалюзі Дерев'яні та бамбукові жалюзі Дерев'яні та бамбукові жалюзі Дерев'яні та бамбукові жалюзі

Дерев'яні жалюзі піднімаються - опускаються, закриваються - відкриваються за допомогою шнурів керування, які можуть розміщуватися з однієї сторони, або по різні сторони.

Керування дерев'яними жалюзями

Фіксація жалюзів за допомогою струни або нижніх фіксаторів.

Фіксація для дерев'яних жалюзів

Жалюзі із дерева та бамбука роблять помешкання більш теплим та комфортнішим, що прямо впливає на самопочуття. Для догляду їх достатньо протирати вологою серветкою або використовувати пилесос.

Керування дерев'яними жалюзями

Дерев'яні та бамбукові жалюзі - це натуральний, живий матеріал. Їх не варто встановлювати в занадто вологих приміщеннях.

Купити дерев'яні жалюзі