Штори на нестандартні вікна

Для оформлення проємів круглих, напівкруглих, трикутних, трапецієподібних вікон використовуються штори плісе, рулонні штори, римські штори, вертикальні жалюзі.

Рулонні штори на круглі вікна

Купити штори на круглі вікна

Штори плісе мають досить функціональну конструкцю, завдяки якій працюють у повному обсязі (відкриваються - закриваються) на будь-якій нестандартній формі вікна. Перевага штор плісе у тому, що їх можна встановити безпосередньо на вікно (створку).

Рулонні штори на круглі вікна

Рулонні штори - один із варіантів декору нестандартних віконних конструкцій. Рулонна штора при нестандартних віконнин конструкціях встановлюється в основному на проєм вікна, неважливо якої форми, і працює при цьому в повному обсязі.

Рулонні штори на вікна зі скосами

Рулонні штори можуть встановлюватись безпосередньо на нестандртні вікна трикутної або трапециїдальної форми. У такому випадку нестандартна частина рулонної штори (наприклад трикутна) є неробочою (не піднімається і не опускається), а прямокутна частина - працює, як звичайна рулонна штора.

Рулонні штори на вікна зі скосами

Замовити штори на нестандартні вікна

Нестандартні вікна, скоси, трикутні вікна, можуть декоруватись вертикальними тканевими жалюзями. При такому варіанті кожна наступна ламель по висоті дещо меньша за попередню, і в результаті закривається вікно по всій площі.