Рулонні штори для кухні

Кухня – це насамперед кімната для приготування їжі, тому до оформлення вікна варто підходити у першу чергу із практичних міркувань.
Штори на кухонному вікні не мають звисати над газовою плитою, мийкою, вони не мають бруднитися, закривати підвіконня та обмежувати робочий простір, і разом з тим, бути елементом декору, наповнювати кімнату відчуттям спокою та задоволення. Саме цим критеріям і відповідають рулонні штори для кухні.

Рулонні штори для кухні

Рулонні штори задовольняють усі вимоги щодо практичності, зручності та дизайну.
Якщо газова плита близько біля вікна, то під час приготування їжі, аби не забруднити рулонні штори їх можна підняти повністю або частково, а підвіконня використовувати у якості додаткового робочого простору.
Рулонні штори для кухні підбираються зазвичай в останню чергу, після того як зроблено усе інше. Тому у цьому плані вибрати колір та фактуру рулонної штори набагато простіше.
Рулонні штори для кухні підбираються під колір стін, меблів, стелі чи підлоги, але на кілька тонів світліше або темніше, аби зробити контраст.

Рулонні штори для кухні

Варто пам’ятати лише декілька простих правил. Якщо кухня невелика за розмірами – слід зосередитись на світлих, помірно-яскравих кольорах, це дещо збільшить кімнату візуально, і навпаки, якщо кухня досить велика – можна звернути увагу на більш темніші кольори.
Якщо стіни виконані із малюнком, рулонні штори можна зробити із однотонної тканини, а при однотонних стінах – рулонні штори із малюнком. Саме головне, щоб тканина подобалась Вам, тоді приємним буде не тільки процес приготування їжі, а й насолодження у колі усієї сім’ї , адже всі разом частіше всього збираються саме на кухні.

Рулонні штори для кухні

Рулонні штори для кухні можуть бути і день - ніч. Дуже практичний варіант, так як у цьому разі штори не потрібно постійно піднімати чи опускати.
На кухні рулонні штори день - ніч можна залишати відкритими навіть на ніч.

Рулонні штори для кухні