Як правильно вибрати світлодіодну лампу.

Світлодіодні LED лампи міцно увійли у наш побут. У них багато переваг і один суттєвий недолік - ціна. Але висока вартість себе повністю виправдовує, такі лампи бувають будь-якої конфігурації, вони не вибагливі до напруги і споживають її дуже мало, віддаючи при цьому достатньо світла. Це все дає змогу заощаджувати кошти, і якщо уже купувати LED лампу, то хочеться купити продук гарної якості. Бо дуже часто зустрічається ситуація, коли ми купили світлодіодну лампу, пораділи яскравості свіла, вимкнули вимикач, а вона сама по собі починає мигати. Це не є гарантійний випададок, продавець таку лампу замінювати не буде. Причина - наявність у вашого вимикача індикатора нічної підсвітки. Для усунення проблеми його потрібно відключити або витягти із вимикача. Це не самий кращий варіант. Для уникнення такої проблеми при купівлі світлодіодної лампи уважно продивіться коробочку. Там має бути напис:

"ВІДСУТНІЙ МИГАЮЧИЙ ЕФЕКТ", чи щось подібне.

Як вибрати LED лампу?

Для вибору LED лампи потрібно визначитись із формою та конфігурацією колби лампи та цоколя. Самі поширені розміри цоколів - Е14 малий
та Е27 великий.

Далі розраховуємо потужність лампи. Для LED ламп використовується коефіцієнт "8" у порівнянні із звичайними лампами. Тобто, якщо потужність звичайної лампи 100 Ват, то її може замінити світлодіодна лампа потужністю 12 Ват.

Визначаємось із яскравістю лампи, саме яскраве - біле світло (холодне), меньш яскраве - жовте світло (тепле) і універсальне світло.

Якщо із цими параметрами визначились - можна купувати LED лампу.

І наостанок - саме голвне.

Перевірити якість лампи нам допоможе мобільний телефон
(краще смартфон). Коли продавець буде перевіряти лампу, включаємо камеру на телефоні і наводимо фокус на нашу світлодіодну лампочку. На екрані смартфона має бути чітке п'ятно без мерехкотіння. Якщо це не так, п'ятно розмите, воно мерихкотить - таку лампу краще не брати.

Таким же чином можна перевірити пульт від телевізора, якщо є підозра у його несправності. Наводимо камеру телефона на індикатор пульта і натискаємо на пульті будь-яку кнопку. При справному пульті на екрані телефона має відображатись темна крапка.