Москітні сітки

Москітна сітка - дуже проста річ, без якої ніяк не обійтися в теплу пору року.
Встановивши москітні сітки, Ви захистите свою оселю від проникнення надоїдливих комах, бруду, та інших дрібних частинок. Правильно підібраний розмір сітки зробить її непомітною та зручною у користуванні.

москітні сітки для вікна

Москітні сітки можна встановити на віконний або дверний проєм будь-якої форми та та розміру. Москітна сітка може бути різних видів, самий поширений вид москітної сітки - рамний.
Рамна москітна сітка являє собою конструкцію алюмінієвого профілю із сіткою та елементів кріплення. Рамна москітна сітка підходить для будь-яких типів вікон. Така москітна сітка щільно прилягає до віконного профілю по усій площині, та кріпиться за допомогою Z - подібних обертальних кріплень, без сверління та порушення структури віконної конструкції.

кріплення москітної сітки

Рамна москітна сітка не обмежує видимості в проємі вікна та надійно захищає помешкання від проникнення комах. Монтаж та демонтаж рамної москітної сітки не потребує використання спеціальних інструментів та наявності певних навиків. Всі елементи москітної сітки стійкі до атмосферного впливу, що робить можливим використання москітних сіток довгі роки.
Рама москітної сітки виготовляється із алюмінієвого профілю, що забезпечує надійність та міцність конструкції.

кріплення москітної сітки

Профіль краситься методом порошкової покраски і може бути білого, коричневого (шоколадного) або графітового кольору.

Крім рамних існують рулонні москітні сітки та розсувні москітні сітки (плісовані).
Полотно москітної сітки виготовляється із фібергласу, та має розмір комірки 1.45*1.6 мм..
Діаметр нитки - 0.2 мм..

фіберглас

Плісовані москітні сітки

Плісована антимоскітна сітка - це легкий і досить компактний виріб, що складається із плісованого москітного полотна та профілів системи.
Полотно встановлюється вертикально.
Відкривання - закривання сітки здійснюється за допомою ручки простим рухом вправо або вліво як із вулиці, так і із приміщення.
Кольори системи: білий, коричневий, золотий дуб, антрацит.

плісована москітна сітка