Штори для альтанки

Альтанка - споруда, яка прикрасить будь-який будинок чи дачу. Кожен господар, якщо не має, то мріє мати альтанку у себе в дворі. Адже в ній можна весело проводити час як самому так і з друзями, або просто відпочивати на свіжому повітрі, захистившись від палючого сонця.

альтанка

Альтанка - просто незамінна для дозвілляя, і у її власників часто постає питання, як захистити альтанку від бруду та пилу, і разом із тим не обмежити доступ свіхого повітря, які штори для альтанки краще використати?

альтанка

Штори для альтанки можуть бути із звичайної шторної тканини. Це самий простий класичний варіант, в залежності від тканини, яка буде використовуватися - може бути самий дешевий. В більш вишуканому варіанті використовуються штори для альтанки - рефлексолі.

альтанка

Це різновид маркізи із рулонним механізмом. Рефлексолі захистять Вашу альтанку не тільки від бруду та пилу, але і від бокового сонця та вітру. Основним недоліком цього варіанту може бути лише ціна. Штори для альтанки - рефлексолі - самий дорожчий варіант захисту.

штори для альтанки - рефлексолі

Компромісним варіантом між першими двома можуть бути звичайні рулонні штори, які використовуються в середині будинку, але із спеціальної тканини, яка придатна для використання на відкритому повітрі, та механізму.

Штори для альтанки - рулонні штори - являють собою зменьшену копію рефлексолей. За рахунок меньших розмірів штори для альтанки - рулонні штори мають більше можливостей для встановлення, виглядають більш компакно, та не псують зовнішнього вигляду альтанки. Штори для альтанки - рулонні штори, чудово справляються із сонцезахистом та захистом від пилу і мають прийнятну вартість.

альтанка

Штори для альтанки - рулонні штори виготовляються із спеціалізованих вологостійких тканин, які не підтримують горіння та не вигоряють на сонці.

штори для альтанки - тканина штори для альтанки - тканина штори для альтанки - тканина штори для альтанки - тканина штори для альтанки - тканина штори для альтанки - тканина

Такі тканини наділені особливою довговічністю, стійкі до перепадів температур та кліматичних змін, мають антибликовий ефект. За ними легко доглядати при допомозі вологої серветки та нейтрального миючого засобу. Усі кріплення тканини і елементів механізму відбуваються механічним способом, це забезпечує надйну роботу системи.