Штори рулонні (тканинні ролети)

Рулонні штори - сучасний, досить привабливий спосіб оформлення вікна та захисту від сонця. Прості, зручні як жалюзі і красиві та естетичні як звичайні штори та гардини. Встановивши рулонні штори, вони ж тканеві ролети, Ви вирішуєте питання захисту від сонця, декору приміщення, та ще й економите кошти, бо у порівнянні із звичайними шторами та гардинами ціна рулонної штори набагато нижча, а різноманіття тканин дає змогу задовільнити будь-який бюджет.

Рулонні штори в інтер'єрі

Рулонні штори (тканинні ролети) поєднують в собі простоту та зручність жалюзі і естетичність звичайних штор та гардин.

Широкий асортимент тканин, виробництва Голландії, Бельгії, Польші, Німеччини, Туреччини, дає можливість втілити в життя будь-яку дизайнерську забаганку відносно фактури, кольору, та щільності матеріалу.

Замовити рулонні штори

Рулонні штори легко регулють освітленність в оселі - можна повністю затемнити кімнату, або м'яко розсіювати світло.

Переваги рулонних штор:

  • захист від сонця, шуму та сторонніх очей;
  • компактність конструкції - економія простору;
  • простота та легкість керування;
  • широкі можливості для дизайну;
  • довговічність - не зношуються з часом та не втрачають зовнішнього вигляду;
  • не притягують пил, не вигорають на сонці;
  • тканини і механізми не містять шкідливих речовин;
  • приємна ціна - залежить від розміру вікна, тканини, та системи рулонних штор.

Рулонні штори не потребують догляду, але так як і шпалери - потребують бережного ставлення до себе.

По зовнішньому вигляду розрізняют
рулонні штори відкритого типу
та рулонні штори закритого типу.

Рулонні штори відкритого типу найбільш поширені завдяки своїй універсальності, можуть встановлюватись на будь-яку конструкцію незалежно від розміру. Механізми для рулонних штор відкритого типу підбираються відповідно ширини вікна. Чим більша ширина вікна, тим потужніший механізм забезпечує легкість і плавність в роботі штори.

Рулонні штори відкритого типу

Рулонні штори відкритого типу

Рулонні штори відкритого типу складаються із тканини і вала. Відкритий вал при допомозі кронштейнів, зазвичай кріпиться у верхній частині вікна (створки). Тканина намотується на вал. В нижній частині тканини встановлюється декоративна планка, завдяки якій тканина не обвисає і відбувається її рівномірне намотування.

рулонні штори відкритого типу система міні

Рулонні штори відкритого типу керуються за допомогою ланцюжкового механізму. Можуть бути механізми Польскої фірми "Besta" або "Vegas".

механізми для рулонних штор

Види кріплення рулонних штор відкритого типу залежать від розмірів та площі вікна, відповідно використовуються кронштейни більших та меньших розмірів.

Кріплення рулонних штор системи може здійснюватись за допомогою шурупів, або без сверління, за допомогою клейкої стрічки та спеціальних кронштейнів. Кріплення за допомогою шурупів більш надійне та практичне.

Для фіксації штори, особливо при відкриванні вікна, може використовуватись жилка або магнітна фіксація. При магнітній фіксації рулонні штори відкритого типу фіксується за допомогою магнітів і металевих пластинок у декількох місцях.

Фіксація на жилці відбувається по всій висоті штори, тому вона більш доцільніша і єфективніша, ніж магнітна фіксація.

Магнітна фіксація та фіксація на жилці використовується у всіх відкритих системах (міні, максі, стандарт).

Механізми відкритих систем можуть бути під колір вікна: білий, коричневий, золотий дуб, графіт.

Рулонні штори закритого типу

Рулонні штори закритого типу зазвичай встановлюються на створку або раму вікна, але також можуть встановлюватись і на проєм. Рулонні штори закритого типу не такі універсальні як відкритий тип, але мають перевагу завдяки своєму зовнішньому вигляду. Вони більш естетичніші, більш вишукані завдяки алюмінієвим елементам які можуть бути під колір вікна. Рулонні штори закритого типу не потребують додаткового декорування звичайними тюлями та гардинами, вони самі чудово справляються з функціями декору та сонцезахисту.

Рулонні штори закритого типу так як і рулонні штори відкритого типу складаються із тканини і вала, але вал при цьому поміщується у алюмінієвий або пластиковий короб, а по краям тканини, зверху вниз, розміщуються напрямні планки для рулонних штор, які виконують функцію фіксації тканини та повного перекриття світлового пройому. Чим більша висота вікна, тим більший буде рулон тканини, відповідно і більшим чи меньшим буде короб рулонної штори.

рулонні штори закритого типу

Рулонні штори закритого типу комплектуються механізмами Польських фірм "Besta" або "Vegas". Короб штори закритого типу кріпиться за допомогою шурупів, або клейкої стрічки без сверління вікна. Напрямні рулонної штори закритого типу кріпляться за допомогою клейкої стрічки.

Рулонні штори закритого типу дуже добре підходять у випадку, коли не планується використання тюлів та гардин, наприклад - оформлення балкону або лоджії. По якості та функціоналу закриті системи рулонних штор аналогічні рулонним шторам відкритого типу, але завдяки витонченності алюмінієвого короба досягається ефект повної завершенності оформлення вікна.

рулонні штори в коробі

Закриті системи рулонних штор виготовляються таким чином, щоб тканина рухалася в напрямних, або під напрямними. Напрямні для рулонних штор закритого типу - виключають можливість проникнення світла між склом та тканиною, завдяки чому можна досягти повного затемнення кімнати. Особливо це актуально при використанні тканин серії "Блек-аут", коли посеред дня потрібно зробити ніч.

Рулонні штори закритого типу можуть мати плоскі та П-подібні напрямні. Плоскі напрямні для рулонних штор використовуються при умові, щоб відстань від поверхні скла до поверхні штапіка вікна більше 10 мм. Це в основному однокамерні віконні конструкції. П-подібні напрямні для рулонних штор використовуються без обмежень, підходят для будь-яких віконних конструкцій. Ширина плоскої напрямної - 30 міліметрів. Ширина П-подібної напрямної - 20 мм. Ширина короба рулонних штор закритого типу на 16 міліметрів більша від ширини тканини, плюс 8 міліметрів із кожної сторони. В залежності від висоти штори закритого типу та щільності тканини використовується система з меньшим або більшим коробом. Максимальна ширина рулонної штори закритого типу - 2500 міліметрів.

П подібні алюмінієві напрямні для рулонних штор закритого типу

Рулонні штори закритого типу можуть комплектватися коробом та напрямними під колір вікна: білий, коричневий, золотий дуб, горіх, махогон.

рулонні штори закритого типу декор

Закриті рулонні штори можуть комплектватися іншими елементами під колір вікна

П подібні алюмінієві напрямні для рулонних штор закритого типу колір горіх

Передзвоніть нам або залиште запит на сайті і ми в зручний для Вас час зробимо заміри, підберемо тканини, та в самий короткий термін виготовимо і встановимо штори.

На усі вироби є гарантія.

Працюємо швидко, якісно та зручно для Вас по Вінниці та Україні.

Щоб подивитися всі тканини - запишіться на заміри